Obaveštenje -uplata đačke pomoći

Privremeni organ grada Beograda je 19.4.2024. godine doneo Odluku o đačkoj pomoći porodicama sa decom školskog uzrasta na teritoriji grada Beograda. Kako bi roditelji ostvarili pravo na ova sredstva, potrebno je da popune Obrazac koji može da se preuzme OVDE i sa fotokopiranom prednjom stranom platne kartice isti dostave odeljenjskom starešini, najkasnije do 27.5.2024. godine. Popunjene Obrasce dostavljaju svi roditelji učenika od 1. do 8. razreda tekuće školske godine kao i roditelji budućih đaka prvaka. Roditelji budućih đaka prvaka će isti Obrazac dostavljati stručnom saradniku prilikom testiranja predškolca u školi. Ukoliko je testiranje već obavljeno, potrebno je da roditelj preuzme obrazac, popuni ga i dostavi  sekretarijatu škole  najkasnije do 31.5.2024.