Главни мени

РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2020/21.

                                 

РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА

Математички турнир "Архимедес"

Екипни пласман - похвала

Појединачни пласман:

Јован Траиловић 8/1- 2. награда

Богдан Станојевић 7/5 - похвала

 

Литерарни конкурс Црвеног крста - "Крв живот значи"

Марија Милетић 4/4 - 1. место

 

 

Физика

Мија Зелић 6/4 - 2. награда

Милица Кукић 6/6 - 3. награда

 

Српски језик

Јован Траиловић 8/1 - 2. место

Јелена Цветковић 8/7 - 3. место

 

Атлетика

Сара Ботуњац - 3. место

 

Математика

Богдан Станојевић 7/5 - 2. место

Мија Зелић 6/4 - 3. место

Маша Кужелка 6/4 - похвала

Џудо

Анастасија Ћопић - 1. место

Петра Тешановић - 3. место

Гимнастика

Друго место екипно - категорија ученица од 1. до 4. разреда

1. Јања Валдевит 1/7

2. Ангела Савић 2/1

3. Нина Божовић 3/1

4. Миња Валдевић 3/6

Прво место екипно - категорија ученица од 5. до 6. разреда

1. Дуња Валдевит 5/7

2. Ања Полуга 6/1

3. Андреа Стефановић 6/1

4. Маша Кужелка 6/4

Треће место екипно - категорија ученица од 7. до 8. разреда

1. Милица Медош 7/2

2. Уна Јовановић 7/1

3. Ленка Петковић 8/4

4. Теа Вулић 8/1

Појединачни пласмани:

Маша Кужелка 6/4 - 2. место

МЕЂУОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА

 

Атлетика

Сара Ботуњљц 6/3 - 1. место 60 м спринт

Гимнастика

Прво место екипно - категорија ученица од 1. до 4. разреда

1. Јања Валдевит 1/7

2. Ангела Савић 2/1

3. Нина Божовић 3/1

4. Миња Валдевић 3/6

Прво место екипно - категорија ученица од 5. до 6. разреда

1. Дуња Валдевит 5/7

2. Ања Полуга 6/1

3. Андреа Стефановић 6/1

4. Маша Кужелка 6/4

Прво место екипно - категорија ученица од 7. до 8. разреда

1. Милица Медош 7/2

2. Уна Јовановић 7/1

3. Ленка Петковић 8/4

4. Теа Вулић 8/1

Појединачни пласмани:

Дуња Валдевит 5/7 - 1. место

Миња Валдевит 3/6 - 2. место

Уна Јовановић 7/1 - 2. место

Маша Кужелка 6/4 - 3. место

Теа Вулић 8/1 - 3. место

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

Физика

Мија Зелић 6/4 - 1. награда

Милица Кукућ 6/6 - 2. награда

Димитрије Мићовић 8/5 - 3. награда

 

Књижевна олимпијада

Невена Савић 8/3 - 2. место, пласман на Републичко такмичење

Александар Адамовић 8/1 - 3. место

Историја

Ана Савић 8/2 - 1. место, пласман на Републичко такмичење

Александар Адамовић 8/1 - 2. место, пласман на Републичко такмичење

Милан Вујновић 8/1 - 3. место, пласман на Републичко такмичење

Српски језик

Јован Траиловић 8/1 - 2. место, пласман на Републичко такмичење

Јелена Цветковић 8/5 - 2. место, пласман на Републичко такмичење

Џудо

Уна Заковић, Мила Катић, Борис Секулић, Симеон Чолаковић - 3. место

Петра Тешановић, Давид Чолаковић - 2. место

Кристина Кујунџић, Анастасија Ћопић - 3. место

Математика

5. разред

Матија Тоскић 5/6 - 3. награда

Ђорђе Новковић 5/2 - похвала

Борис Тртић 5/2 - похвала

6. разред

Маша Кужелка 6/4 - 2. награда, пласман на Републичко

Мија Зелић 6/4 - 2. награда, пласман на Републичко

Петар Прњајић 6/2 - похвала

7. разред

Богдан Станојевић 7/5 - 2. награда, пласман на Републичко

Никола Милошевић 7/1 - 3. награда

8. разред

Јован Траиловић 8/1 - 2. награда 

Енглески језик

Александар Мутић 8/7 - 2. место

Хемија

7. разред

Богдан Станојевић - 2. место

Лазар Марковић - 3. место

Маша Куркић - похвала

Данило Васојевић - похвала

8. разред

Јован Траиловић - 3. место

Димитрије Мићовић - 3. место

Гимнастика

Прве у граду екипно у све три категорије пионирки су ученице ОШ "Уједињене нације"

Појединачни пласман:

Валдевит Миња 3/6 - златна медаља

Јовановић Уна 7/1- златна медаља

Валдевит Јања 1/7 - бронзана медаља

Кужелка Маша 6/4 - бронзана медаља

Вулић Теа 8/1 - бронзана медаља

Пливање

Категорија - ученици I- II разреда- дисциплина краул 50м

Ђорђе Ераковић - 1. место и златна медаља

Категорија - ученици I- II разреда-дисциплина делфин 50м

Милош Тодоровић 2/6 - 1. место и златна медаља

Категорија ученици VIII разреда- дисциплина прсно 50м

Душан Цвијетиновић 8/3 - 2. место и сребрна медаља 

Категорија ученици VIII разреда - дисциплина делфин 50м

Никола Стевановић 8/1 - 2. место и сребрна медаља 

Атлетика

Девојчице 5. и 6. разред - 1. место

Сара Ботуњац 6/3-1. место/дисциплина 60 м

Сара Ботуњац 6/3-2. место/штафета

Софија Орловић 6/3-2. место/штафета

Вања Бугарчић 5/1-2. место/штафета

Милица Милошевић 6/1-2. место/штафета

Уна Симић 6/4-3. место

 

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

Историја

Ана Савић 8/2 - 2. место

Александар Адамовић 8/1 - 2. место

Милан Вујновић 8/1 - 3. место

 

Хемија

7. разред

Маша Куркић - 1. место

Лазар Марковић - 2. место

Богдан Станојевић - 2. место

Данило Васојевић - 3. место

Андреј Кирћански -  похвала

8. разред

Димитрије Мићовић - 2. место

Јован Траиловић - 2. место

Енглески језик

Невена  Савић 3. место  

Александар Мутић 3. место 

Томислав Илић 3. место 

Ива Торић  3. место 

Математика 

3.разред


1. Стефан Иконић 3/7 – 1.награда
2. Владимир Лујић 3/5 – 1.награда
3. Алекса Мусић 3/3 – 2. награда
4. Лука Иванушић 3/5 – 2. награда
5. Богдан Лончаревић 3/4 – 3. награда
6. Нађа Кокотовић 3/3 – 3. награда
7. Петар Николић 3/2 – 3. награда
8. Петра Ненадовић 3/5 – 3. награда
9. Балша Кубуровић 3/6 – похвала
10. Бранко Вишњић 3/3 – похвала


4.разред


1. Ленка Димитријевић 4/7 – 2.награда
2. Алекса Вујчит 4/4 – 3.награда
3. Филип Бабић 4/4 – 3.награда
4. Милош Стојиљковић 4/3 – похвала


5.разред


1. Ђорђе Новковић 5/2 – 1.награда
2. Борис Тртић 5/2 – 1.награда
3. Матија Тоскић 5/6 – 2.награда
4. Нина Стојковић 5/2 – 3.награда
5. Емилија Иванушић 5/5 – похвала -
6. Урош Јовановац 5/4 – похвала
7. Марија Милојевић 5/4 – похвала


6.разред


1. Мија Зелић 6/4 – 1.награда
2. Маша Кужелка 6/4 – 2.награда
3. Андрија Крстић 6/2 – 2.награда
4. Петар Прњајић 6/2 – 3.награда
5. Софија Чпајак 6/1 – похвала
6. Лара Величковић 6/3 – похвала

7.разред


1. Богдан Станојевић 7/5 – 1.награда
2. Марко Катић 7/6 – 3.награда
3. Никола Милошевић 7/1 – 3.награда


8.разред


1. Јован Траиловић 8/1 – 2.награда
2. Димитрије Мићовић 8/5 – 3.награда

Физика  

6. разред:

Маша Кужелка 6/4 1. место

Мија Зелић 6/4 1. место

Милица Кукрић 6/6 1. место

Уна Радуловић 6/3 3. место

Исидора Ковачевић 6/4 Похвала

Вук Чпајак 6/1 Похвала

7. разред:

Марко Катић 7/6 1. место

Маша Куркић 7/1 3. место

Андреј Кирћански 7/4 3. место

Лаура Тасић 7/3 Похвала

8. разред:

Димитрије Мићовић 8/5 2. место

Јелена Цветковић 8/7 Похвала

Марија Достић 8/7 Похвала

Наталија Кубуровић 8/1 Похвала

Ива Стојадиновић 8/3 Похвала

Футсал

Дечаци 5-6. разред - 1. место

Никола Павловић 6/6, Велибор Ађанчић 6/6, Василије Капор 6/6, Страхиња Чичић 6/4, Матеја Поповић 6/3, Андреј Илић 6/3, Павле Јечменица 6/2, Николај Јовановић 6/2, Никла Драгић 6/1, Лука Воларић 6/1, Владан Лукић 5/3

Девојчица 7-8. разред - 2. место

Тамара Ђачић 8/5, Дуња Драгичевић 8/4, Ангелина Младеновић 8/4, Кристина Кулунџић 8/2, Катарина Ђорђевић 7/5, Сара Роблес Пешић 7/4, Ана Јасими 7/2, Емилија Стаменковић 7/2

Дечаци 7-8. разред - 3. место

Алекса Ивић 8/3, Петар Драча 8/3, Јакша Пантић 8/2, Марко Илић 8/1, Ђорђе Мацић 7/6, Марко Катић 7/6, Васил Ташовски 7/5, Милан Ранђеловић 7/3, Вук Божовић 7/1, Александар Радивојевић 7/1, Матеја Поповић 6/3

 

Кошарка

Девојчице 5-6. разред - 1. место

Петра Џодић 6/3, Галина Гргур 6/4, Исидора Мусић 6/1, Марија Богосавац 5/5, Миа Аврамовић 5/5, Софија Орловић 6/3

Дечаци 5-6. разред - 3. место

Ђорђе Пешић 5/1, Матиа Егерић 5/7, Огњен Димитријевић 5/7, Лазар Цвијан 6/4, Алекса Костић 6/4, Лазар Каменарац 6/4, Марко Србиновски 6/4, Никша Ристовић 6/2, Сергеј Војиновић 6/4

 

Рукомет

Девојчице 5/6. разред- 1. место

Дуња Валдевит 5/7, Ана Ожеговић 6/1, Јелена Николић 6/1, Сара Исајловић 6/2, Галина Гргур 6/4, Дуња Јокић 6/4, Софија Орловић 6/3, Миња Валдевит 3/6

Дечаци 5/6. разред-2. место

Вук Бургић 6/6, Велибор Вељко Ађанчић 6/6, Павле Јовановић 6/6, Василије Капор 6/6, Јован Лазаревић 6/2, Огњен Грујичић 6/2, Богдан Ђорђевић 6/4, Јакша Бешовић 5/4, Вук Ђорђевић 5/7, Огњен Димитријевић 5/7

 

Атлетика

Сара Ботуњац 6/3-1. место/60м

Сара Ботуњац 6/3-1. место/штафета

Софија Орловић 6/3-1. место/штафета

Вања Бугарчић 5/1-1. место/штафета

Милица Милошевић 6/1-1. место/штафета

Младен Каракушевић 6/5-1. место/600 м

Тамара Ђачић 8/5-1. место/300 м

Анастасија Ћопић 7/3-1. место/ 600 м

Лара Прица 7/5-1. место/ скок у даљ

Петар Драча 8/3-1. место/300 м

Софија Орловић 6/3-2. место/скок у даљ

Тара Симић 6/4-2. место/300 м

Ања Ожеговић 6/1-2. место/бацање кугле

Никола Дунђеровић 6/3-2. место/скок у даљ

Огњен Грујић 6/2-2. место/бацање кугле

Вук Божовић 7/1-2. место/800 м

Андрија Мудрић 8/7-2. место/скок у даљ

Јована Бугарчић 7/4-2. место/бацање кугле

Сара Исаиловић 6/2-3. место/600 м

Ива Војновић 8/3-3. место/100 м

Алекса Ивић 8/3-3. место 100 м

Лука Качаревић 8/3-3. место/бацање кугле

Ива Војновић 8/3-3. место/штафета

Лара Прица 7/5-3. место/штафета

Катарина Ђорђевић 7/5-3. место/штафета

Марија Божовић-3. место/штафета

 

Конкурси

"Крв живот значи"

Ива Јовић 5/6 - 2. место, ликовни рад

Марија Бижић 5/2 - 3. место, ликовни рад

Марија Милетић 4/4 - 2. место, литерарни рад 

Бројач посета

1489240

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31