Главни мени

У нашој школи се посебна пажња посвећује и ваннаставним активносима. Кроз те активности ученици имају могућност да искажу своја интересовања, способности и креативност. Највеће интересовање ученици испољавају за спортским, затим културно-уметничким активностима, а велики број њих је заступљен и у техничким активностима. 

Ваннаставне активности у млађим разредима Име и презиме наставника
Ликовна секција

1. разред (Драгана Морача, Весна Остојић)

2.разред (Сања Сворцан Поповић, Ивана Васиљевић)

3. разред (Душанка Бугариновић)

Спортска секција

1.разред (Гордана Лазић, Милица Мијајловић)

2. разред (Весна Огњановић)

4. разред (Предраг Шућур, Мара Новаковић, Љиљана Главоњић)

Музичка секција

1. разред (Драгана Јевремовић)

2.разред (Јелена Вучковић)

Плесна секција 3.разред (Зорица Пјешчић)
Клуб љубитеља игара 4.разред (Наташа Чолић)
Народно стваралаштво 4. разред (Татјана Пешић)
Извиђачи Предраг Шућур координатор
Еколошка секција

3.разред (Наташа Ђунисијевић)

4.разред (Љиљана Праизовић)

Драмска секција

1.разред (Драгана Ћурчић)

2. разред (Ана Лукић)

3.разред(МаријаБожовић, Мирјана Стојановић)

Литерарна секција

1. разред (Биљана Мунишић)

2. разред (Ружица Младеновић, Весна Алић)

3. раред (Оливера Борковац, Весна Ристић)

Ваннаставне активности у старијим разредима Име и презиме наставника
Ликовна секција 5-8. Славица Тодорић , Мирјана Мандић
Драмска секција 5-8. Радмила Симијоновић, Марина Стојановић
Литерарна секција 5-8. Тијана Вучић
Млади истраживачи 5-8.р. Нина Крстонијевић, Александра Микић,Милош Козић, Јована Мишић, Ана Марјановић, Снежана Јоцић, Весна Игњатовић)
Историја у сликама 5-6. Милан Сретић
Математичка секција 5-8. Бора Пешић, Жана Ружичић
Информатичка секција 5-8. Милутин Јовановић
Ракетно моделарство 5-6. Зоран Гргур
Архитектонска секција Снежана Јоцић
Бродо моделарство 5-8 р. Небојша Миленковић
Роботика 5-8.р Весна Игњатовић
Фото и видео стваралаштво 5-8.р Душко Гаврић
Група певача 5-8.р Гордана Милин
Хор 5-8.р. Слободан Станковић
Секција француског језика 6-8.р Наташа Перишин, Горица Вељовић
Атлетика 5-8.р.

Весна Јовановић( 5-6.р),

Верица Попов (7-8.р)

Одбојка 5-8.р.

Весна Јовановић (девојчице 5-6.р) Милија Бугарчић (дечаци 5-6.)

Верица Попов (девојчице 7-8.р), Горан Стевановић (дечаци 7-8.р)

Рукомет 5-8. Весна Јовановић
Мали фудбал 5-8. Милија Бугарчић
Гимнастика 5-8. Верица Попов
Стони тенис 5-8. Горан Стевановић

Бројач посета

1045284

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31