Главни мени

У нашој школи се посебна пажња посвећује и ваннаставним активносима. Кроз те активности ученици имају могућност да искажу своја интересовања, способности и креативност. Највеће интересовање ученици испољавају за спортским, затим културно-уметничким активностима, а велики број њих је заступљен и у техничким активностима. 

Ваннаставне активности у млађим разредима Име и презиме наставника
Ликовна секција

1. разред (Сања Сворцан Поповић, Ивана Васиљевић),

2. разред (Оливера Борковац, Весна Ристић), 4.разред (Драгана Морача, Милица Квргић, Милица Мијајловић)

Спортска секција

1.разред (Весна Огњановић)

3. разред (Мара Новаковић, Предраг Шућур)

Музичка секција

1. разред (Јелена Вучковић),

2.разред (Зорица Пјешчић)

Луткарска секција 2. разред (Татјана Пешић, Наташа Чолић)
Еколошка секција

2. разред (Душанка Бугариновић),

3.разред (Љиљана Праизовић)

Драмска секција

1. разред (Ана Лукић),

2.разред (Мирјана Стојановић),

3. разред (Љиљана Главоњић),

4.разред (Драгана Ћурчић)

Шах 1. разред (Ружица Младеновић)
Рецитаторска 2.разред (Марија Божовић)
Разгибаоница 2. разред (Наташа Ђунисијевић)
Литерарна секција

1. разред (Весна Алић)

4. разред (Биљана Мунишић)

Ваннаставне активности у старијим разредима Име и презиме наставника
Ликовна секција 5-6. Славица Тодорић
Драмска секција 5-8. Радмила Симијоновић, Мирјана Гобељић, Тијана Вучић
Рецитаторска секција 5-8. Милан Станковић
Литерарна секција 5-8. Рајка Тодоровић
Биолошка секција 5-8. Александра Блажић, Нина Крстонијевић Живановић
Историја у сликама 5-6. Ана Поповић, Милан Сретић, Жељко Тубић
Математичка секција 5-8. Бора Пешић
Информатичка секција 5-8. Милутин Јовановић
Ракетно моделарство 5-8. Зоран Гргур
Ауто моделарство  6-8. Снежана Јоцић

Бродо моделарство 8 р.

Небојша Миленковић
Роботика 5-8.р Весна Игњатовић
Фото и видео стваралаштво 5-8.р Душко Гаврић
Група певача 5-8.р Гордана Милин
Секција француског језика 6-8.р Наташа Перишин
Атлетика

Весна Јовановић( 5-6.р),

Верица Попов (7-8.р)

Одбојка

Весна Јовановић (девојчице 5-6.р) Милија Бугарчић (дечаци 5-7.)

Верица Попов (девојчице 7-8.р), Горан Стевановић (дечаци 7-8.р)

Рукомет 5-8. Весна Јовановић
Мали фудбал 5-8. Милија Бугарчић
Гимнастика 5-8. Верица Попов
Стони тенис 5-8. Горан Стевановић

Бројач посета

909271

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31