Главни мени

РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

 

Архимедесова дописна олимпијада

Ленка Димитријевић 5/7 - 1. награда

Никола Стојановић 5/1 - 1. награда

Никола Милошевић 8/1 - 3. награда

Богдан Станојевић 8/5 - 3. награда

Милош Стојиљковић 5/3 - похвала

Борис Тртић 6/2 - похвала

Софија Орловић 7/3 - похвала

Ања Полуга 7/1 - похвала

Петра Џодић 7/3 - похвала

 

 

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

Одбојка

ученице 5-6. разред

Екипа: Вања Бугарчић 6/1, Лана Караћ 6/1, Андреа Вуксановић 6/4, Ива Ракоњац 6/4, Сташа Торић 6/4, Ања Лечић 6/4, Теодора Младеновић 6/4, Хана Касаповић 6/6, Јана Прокић 6/6, Дуња Валдевит 6/7, Љубица Деспотовић 6/7

Атлетика

Ученице 5-6. разред

Екипно 1. место

Калина Срезоски 6/4-1. место дисциплина 60 м

Вања Бугарчић 6/1-3. место штафета 4*100

Калина Срезоски 6/4-3. место штафета 4*100

Милица Радаковић 5/5-3. место штафета 4*100

Вања Ожеговић 6/4-3. место штафета 4*100

Емилија Иванишевић 6/5

Вања Ожеговић 5/7

Даница Рогуља 6/2

Вања Филиповић 6/1

Дуња Валдевит 6/7

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

Футсал 

ученици 7-8. разред-1. место

Екипа: Марко Катић 8/6, Ђорђе Мацић 8/6, Урош Радивојевић 8/5, Васил Ташовски 8/5, Милан Ранђеловић 8/3, Матеја Крстић 8/2, Александар Радивојевић 8/1, Василије Капор 7/6, Никола Павловић 7/6, Матеја Поповић 7/3, Андреј Илић 7/3, Павле Јечменица 7/2, Николај Јовановић 7/2

Одбојка

ученице 5-6. разред - 1. место

Екипа: Вања Бугарчић 6/1, Лана Караћ 6/1, Андреа Вуксановић 6/4, Ива Ракоњац 6/4, Сташа Торић 6/4, Ања Лечић 6/4, Теодора Младеновић 6/4, Хана Касаповић 6/6, Јана Прокић 6/6, Ива Јовић 6/6, Дуња Валдевит 6/7, Љубица Деспотовић 6/7

ученице 7-8. разред-3. место

Екипа: Љубица Околишанов 8/3, Марија Игњатовић 8/3, Марија Божиновић 8/4, Лана Симић 8/5, Милица Стевановић 7/2, Нађа Мијатовић 7/2, Милица Пурић 7/6, Невена Ђорђевић 7/1, Лана Караћ 6/1, Андреа Вуксановић 6/4

ученици 7-8. разред - 3. место

Екипа: Ђорђе Мацић 8/6, Марко Катић 8/6, Богдан Ђорђевић 7/4, Сергеј Војиновић 7/4, Алекса Костић 7/4, Вук Петровић 7/6, Вук Стојановић 7/6, Данило Вукотић 7/6, Вељко Ађанчић 7/6, Огњен Стевановић 4/7

Кошарка

ученице 5-6. разред-1. место

Екипа: Миа Нововић 6/5, Ања Лечић 6/4, Ања Ковачевић 6/5, Анђела Младеновић 6/2, Лена Срезоски 5/2, Теодора Младеновић 5/5, Јана Човић 5/2, Нађа Ђорђевић 6/5, Миа Аврамовић 6/5, Марија Богосавац 6/5

ученице 7-8. разред-3. место

Екипа: Саша Угрешић 7/5, Дуња Јокић 7/4, Софија Орловић 7/3, Петра Тешановић 7/1, Лара Величковић 7/3, Петра Џодић 7/3

ученици 5- 6. разред - 1. место

Екипа: Ђорђе Пешић 6/1, Лазар Морача 6/2, Душан Настић 6/4, Павле Дринић 6/4, Лука Стојановић 6/7, Михаило Благојевић 6/6, Никша Ковачевић 5/5, Огњен Димитријевић 6/7, Немања Новевски 5/5, Огњен Радовић 6/2

ученици 7-8. разред - 2. место

Екипа: Душан Кошутанац 8/6, Вељко Милосављевић 7/3, Ђорђе Неранџић 7/5, Марко Катић 8/6, Никша Ристовић 7/2, Сергеј Војиновић 7/4, Вук Божовић 8/1, Огњен Живковић 8/6, Милан Ранђеловић 8/3, Борис Кушљевић 8/4, Андреј Кирћански 8/4, Петар Милинковић 8/4

 

Атлетика

Ученице 5-6. разред

Екипно 1. место

Калина Срезоски 6/4-1. место дисциплина 60 м

Даница Рогуља 6/2-2. место 300м

Вања Филиповић 6/1-1. место кугла

Вања Бугарчић 6/1-2. место штафета 4*100

Калина Срезоски 6/4-2. место штафета 4*100

Милица Радаковић 5/5-2. место штафета 4*100

Вања Ожеговић 6/4-2. место штафета 4*100

Емилија Иванишевић 6/5

Вања Ожеговић 5/7

Ученице 7-8. разред

Екипно 1. место

Сара Ботуњац 7/3-1. место 100 м

Ана Ожеговић 7/1-3. место 300 м

Лара Прица 8/5-2. место скок у даљ

Маша Јоксимовић 7/3-3. место кугла

Сара Ботуњац 7/3- 1. место штафета 4*100

Ана Ожеговић 7/1-1. место штафета 4*100

Милица Милошевић 7/1-1. место штафета 4*100

Љубица Околишанов 8/3-1. место штафета 4*100

Сара Исаиловић

Ученици 5-6. разред

Екипно 2. место

Филип Деспинић 5/3-1. место 600 м

Михајло Милчановић 6/5-3. место скок у даљ

Павле Дринић 6/4-3. место кугла

Ђорђе Пешић 6/1-2. место штафета 4*100

Лазар Морача-2. место штафета 4*100

Михајло Милчановић-2. место штафета 4*100

Стефан Стефановић-2. место штафета 4*100

Немања Деура

 

Ученици 7-8. разред

Екипно 3. место

Огњен Старчевић 7/5-1. место 400 м

Вељко Милосављевић 7/3

Никола Драгић 7/1

Лука Воларић 7/1

Огњен Грујичић 7/2

Кунић Марко 7/1

Младен Каракушвић 7/5

Томислав Миљушевић 7/5

Атлетски митинг

Андреа Војиновић 3/4-2. место у бацању вортекса

Валентина Кузмановић 3/4-2. место у трчању на 60 м

Анђелија Крвавац 3/4-2. место у скоку у даљ

Лука Костић 3/4-1. место у скоку у даљ

Борис Секулић 3/2-1. место у бацању вортекса

Марко Несторовић 3/4-2. место у трчању на 60 м

Екипно 2. место

 

"Брзином до звезда"

Лука Романић 3/2-пласман на Градско такмичење у трчању на 40 м

Лука Костић 3/4-пласман на Градско такмичење у трчању на 40 м

 

Ликовни конкурс "Сунчана јесен живота"

Милица Главашки 6/2-3. место

Бројач посета

1523341

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31