Главни мени

ПОСТИГНУЋА НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2018/19. 

 

РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА

Српски језик

Ивана Јовановић 8/6-1. место

Немања Ђурђев 7/5-3. место

Географија

Михаил Врањеш 8/5-1. место

Атлетика

Кристина Кулунџић 6/2-1. место (бацање кугле)

Физика

Димитрије Мићовић 6/5-1. место

Џудо

Кристина Кулунџић 6/2-1. место

Сара Јоцић 7/4-3. место

Спортска гимнастика

Екипно 1-4. разред - 1. место

Андреа Стефановић 4/1

Миња Валдевит 1/6

Софија Чпајак 4/1

Маша Кужелка 4/4

Појединачно

Маша Кужелка 4/4 - 3. место

Пливање

Душан Цвијетиновић 6/3-3. место

Ликовни конкурс "Крв живот значи"

Тамара Ковачевић 5/6-3. место

 

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

Атлетика

Кристина Кулунџић 6/2-2. место (бацање кугле)

Техника и технологија

Михаило Јеремић 6/5-1. место

Географија

Милош Комарчевић 7/1-1. место, пласман на Републичко

Стефан Гаковић 7/4-1. место, пласман на Републичко

Немања Ђурђев 7/5-2. место

Анђела Пешић 7/6-2. место

Сара Ивановић 7/4-3. место

Михаил Врањеш 8/5-1. место, пласман на Републичко

Љубица Чпајак 8/3-1. место, пласман на Републичко

Лазар Ђокић 8/6-2. место

 

Српски језик

5. разред

Нађа Јовић-1. место

Љубица Околишанов-3. место

Софија Стојановић-3. место

6. разред

Јелена Цветковић-1. место

Лана Јелић-1. место

Ања Чизмић-2. место

Ива Торић-3. место

7. разред

Немања Ђурђев-1. место, пласман на Републичко

Анђела Пешић-2. место

Огњен Бошковић-3. место

Василије Пејчиновић-

8. разред

Ивана Јовановић-1. место, пласман на Републичко

Јелена Радованов-1. место, пласман на Републичко

 

 

Математика

Мија Зелић 4/4-2. награда

Петар Прњајић 4/2-3. награда

Никола Милошевић 5/1-3. награда

Јован Траиловић 6/1-2. награда, пласман на Републичко

Василије Пејчиновић 7/4-похвала

Сара Ивановић 7/4-похвала

Бојан Спасић 8/2-похвала

Василије Дабић 8/5-похвала

Страхиња Павишић 8/2-похвала

 

Хемија

Василије Пејчиновић 7/4-2. место

Анђела Пешић 7/6-2. место

Стефан Гаковић 7/4-2. место

Немања Ђурђев 7/5-2. место

Сара Ивановић 7/4-2. место

Исидора Васојевић 8/6-3. место

Анастасија Лутовац 7/3-похвала

Јован Томић 7/3-похвала

Андреј Ковачић 7/2-похвала

Ива Бакрачлић 8/3-похвала

Андреа Поњавић 8/7-похвала

Физика

6. разред

Димитрије Мићовић 6/5-1. награда

Ања Чизмић 6/2-3. награда

7. разред

Василије Пејчиновић 7/4-3. награда

Сара Ивановић 7/4-похвала

8. разред

Никола З. Ковачевић 8/4-3. награда

Француски језик

Ива Бакрачлић 8/3-1. место

Ива Спасојевић 8/5-1. место

Лара Стевановић 8/2-3. место

Енглески језик

Мила Крстајић -1. место

Ивана Јовановић -1. место

 

Џудо

Кристина Кулунџић 6/2-1. место

Сара Јоцић 7/4-3. место

 

Спортска гимнастика

Екипно 1-4. разред - 1. место, на међуокружном - 1. место

Андреа Стефановић 4/1

Миња Валдевит 1/6

Софија Чпајак 4/1

Маша Кужелка 4/4

Екипно 5-6. разред - 1. место, на међуокружном 2. место

Милица Медош 5/2

Емилија Стаменковић 5/2

Теа Вулић 6/1

Уна Јовановић 5/1

Појединачно:

Софија Чпајак 4/1 - 2. место, међуокружно - 2. место

Уна Јовановић 5/1 - 2. место

Теа Вулић 6/1 - 3. место

Миња Валдевит 1/6 - међуокружно - 3. место

Емилија Стаменковић 5/2 међуокружно - 3. место 

 

Пливање

Душан Цвијетиновић 6/3-1. место

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

Техника и технологија

Михаило Јеремић 6/5-1. место

Сава Божиновић 6/4-1. место (авио моделарство)

Сергеј Гргур 6/4-2. место (ракетно моделарство)

Шта знаш о саобраћају-АМСС

Ања Бабић 7/3-2. место

Марко Жутић 6/1-2. место

Битка за знање, КОДиграње, програмирање м-бот-а

Екипно-1. место

Чланови екипе: Вукашин Шућур 7/3, Јован Томић 7/3, Урош Миловановић 6/5, Немања Ђурђев 7/5

 

Српски језик

5. разред

Нађа Јовић-1. место

Софија Стојановић-1. место

Љубица Околишанов-1. место

Јована Бугарчић-2. место

Нина Капор-3. место

Лола Вучинић-3. место

6. разред

Јелена Цветковић-1. место

Јован Траиловић-1. место

Лана Јелић-2. место

Ана Савић-2. место

Ања Чизмић-2. место

Ива Торић-2. место

Анастасија Васић-2. место

Лана Обрадовић-3. место

Драгана Микић-3. место

Кристина Кулунџић-3. место

7. разред

Огњен Бошковић-2. место

Анђела Пешић-2. место

Василије Пејчиновић-2. место

Немања Ђурђев-3. место

Сара Ивановић-3. место

Ања Бабић-3. место

8. разред

Ивана Јовановић-1. место

Дуња Ескић-2. место

Лана Ђоровић-2. место

Мила Крстајић-2. место

Јелена Радованов-2. место

Лара Стевановић-3. место

Уна Мутавчић-3. место

Ива Бакрачлић-3. место

Страхиња Павишић-3. место

Такмичење рецитатора

Софија Орловић 4/3-2. место

Василије Пејчиновић 7/4-похвала

Географија

Сара Ивановић 7/4-1. место

Милош Комарчевић 7/1-1. место

Немања Ђурђев 7/5-1. место

Стефан Гаковић 7/4-2. место

Анђела Пешић 7/6-2. место

Љубица Чпајак 8/3-2. место

Лазар Ђокић 8/6-2. место

Михаил Врањеш 8/5-2. место

Павле Костић 8/6-3. место

Анђела Милосављевић 8/7-3. место

Страхиња Бабић 8/7-3. место

Кристина Урошевић 8/7-3. место

Математика

3.разред

Матија Тоскић – 1.награда 

Борис Тртић – 2. награда 

Лена Бранков – 2. награда 

Дуња Кокотовић – 3. награда 

Матеја Чорбић – 3. награда 

Марија Милојевић – 3. награда 

Емилија Иванушевић – 3. награда 

Маја Алексић – похвала 

Александар Лазарев – похвала 

Нина Стојковић – похвала 

4.разред

Маша Кужелка – 1.награда 

Мија Зелић – 2.награда 

Петар Прњајић – 2.награда   

Андрија Крстић – 2.награда 

5.разред

Никола Милошевић – 2.награда 

Марко Катић – похвала 

6.разред

Јован Траиловић – 1.награда  

Ђорђе Грбић – 3.награда 

Кристина Кулунџић – похвала 

Ленка Петковић – похвала 

Ана Савић – похвала 

Александар Мутић – похвала 

7.разред

Василије Пејчиновић – 1.награда  

Сара Ивановић – 2.награда 

Никола Главашки – 2.награда 

Ђорђе Николић – 2.награда 

Немања Ђурђев – 3.награда 

Анђела Пешић – похвала 

Урош Димитријевић – похвала 

Јован Томић – похвала 

8.разред

Бојан Спасић – 1.награда 

Василије Дабић – 2.награда 

Никола Ковачевић – 2.награда  

Страхиња Павишић – 3.награда 

Дуња Ескић – 3.награда 

Ивана Јовановић – похвала 

Владимир Јочић – похвала 

Исидора Васојевић – похвала 

 

Историја

Василие Шегрт 6/4 - 2.место 

Ана Савић 6/2 - 3.место

Немања Ђурђев 7/5 - 3.место 

Сара Ивановић 7/4 - 3.место

Анђела Пешић 7/4 - 3.место 

Јелена Радованов 8/2 - 3.место 

Мила Крстајић 8/2 - 3.место 

Златна сирена

Марија Милетић 2/4 - 1. место

Вишња Станковић 1/7 - 2. место

Дуња Јокић 4/4 - 1. место

Нађа Ђорђевић 3/5 - 2. место

Вељко Станковић 3/7 - 2. место 

Гордана Гаврић 6/3 - 3. место

Љубица Околишанов 5/3 - 2. место

Теодора Стојановић 5/3 - 2. место

Владимира Корнејћук 7/3 - 2. место

Маја Шолаја 7/1 - 3. место

Хемија

7. разред

Анђела Пешић-1. место

Василије Пејчиновић-1. место

Сара Ивановић-1. место

Анастасија Лутовац-1. место

Немања Ђурђев-2. место

Стефан Гаковић-2. место

Андреј Ковачић-2. место

Јован Томић-2. место

8. разред

Исидора Васојевић-1. место

Андреа Поњавић-2. место

Ива Бакрачлић-2. место

Љубица Чпајак-похвала

Михаило Мацић-похвала

Никола Ковачевић-похвала 

Уна Томашевић-похвала

Владимир Јоцић-похвала

Књижевна олимпијада

7. разред

Анђела Пешић-1. место

Сара Ивановић-3. место

Ања Бабић-похвала

Маша Обрадовић-похвала

Нина Стојанић-похвала

8. разред

Михаило Мацић-1. место

Ива Спасојевић-2. место

Ања Димитријевић-3. место

Уна Мутапчић-3. место

Леонтина Грујић-3. место

Тина Спасојевић-3. место

Никола М. Ковачевић-похвала

Уна Томашевић-похвала

Андријана Исидоровић-похвала

Енглески језик

Ивана Јовановић 8/6 - 2. место

Мила Крстајић 8/2 - 2. место

Исидора Васојевић 8/6 - 3. место

Француски језик

Ива Спасојевић 8/5 - 1. место 

Ива Бакрачлић 8/3 - 2. место

Михаило Томић 8/5 - 3. место

Лара Стевановић 8/2 - 3. место

Мирослав Бижић 8/2 - 3. место

Физика 

6. разред

Димитрије Мићовић 6/5 - 1. награда

Томислав Илић 6/7 - 2. награда

Ања Чизмић 6/2 - 2. награда

Ива Торић 6/2 - 3. награда

Урош Миловановић 6/5 -3. награда

Борис Љубић 6/6 - 3. награда

Василие Шегрт 6/4 -3. награда

Александар Мутић 6/7 - похвала

Јелена Цветковић 6/7 - похвала

Јакша Пантић 6/2 - похвала

7. разред

Сара Ивановић 7/4 - 2. награда

Василије Пејчиновић 7/4 - 3. награда

Урош Димитријевић 7/6 - 3. награда

Немања Ђурђев 7/5 - 3. награда

Јован Томић 7/3 - 3. награда

Ђорђе Николић 7/4 - похвала

8. разред

Никола З. Ковачевић 8/4 - 1. награда

Елена Вучинић 8/6 - 3. награда 

Атлетика

Кристина Кулунџић 6/2-1. место (бацање кугле)

Мали фудбал

Дечаци 5-6. разред-2. место

Чланови екипе: Васил Ташевски, Милан Ранђеловић, Марко Катић, Марко Илић, Матеја Миловановић, Јакша Пантић, Петар Драча, Алекса Ивић, Јован Живковски

Дечаци  7-8. разред-1. место

Чланови екипе: Стефан Селенић, Лука Пузовић, Тома Живкоски, Милош Миловановић, Лука Поповић, Лазар Стојановић, Милан Максимовић, Немања Гуша, Лука Филиповић, Милан Квргић, Душан Тришић.

Одбојка

Дечаци 7. и 8. разред-2. место

Чланови екипе: Лука Пузовић, Лазар Стојановић, Лука Филиповић, Павле Бугарчић, Иван Ваљаревић, Сали Мартинај, Дарко Савић, Милош Миловановић, Милош Прица, Алекса Миловановић, Алекса Вујадин, Лука Радмиловић

Рукомет

Дечаци  7-8. разред-1. место

Чланови екипе: Душан Јовић, Никола Делић, Алекса Јочић, Марко Травица, Павле Бугарчић, Лука Пузовић, Иван Ваљаревић, Алекса Стојиљковић, Марко Димитријевић, Милош Прица, Јован Васиљевић, Душан Тришић, Милош Миловановић

Ликовни конкурс "На крилима завичаја"

Михаило Јеремић 6/5-3. место

Ликовни конкурс "Крв живот значи"

Тамара Ковачевић 5/6-2. место

Иван Арсић 5/6-3. место

"Сунчана јесен живота"

Мина Ђорђевић 5/5 - 3. место

Песнички сусрети деце и младих Чукарице

Јован Томић 7/3-2. место

Хелена Цекиновић 3/7-3. место

Бројач посета

1209743

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31