Главни мени

ПОСТИГНУЋА НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШК. ГОД. 2017/18. 

РЕПУБЛИЧКА ТАКMИЧЕЊА

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

7. разред

Михаило Мацић-3. место

 

ФИЗИКА

6. разред

Јован Милићев-1. место

Душан Николић-2. место

Реља Кукић-похвала

 

ИНФОРМАТИКА

6. разред

Јован Милићев-1. место

 

МАТЕМАТИКА

6. разред

Јован Милићев-1. место

 

ЏУДО

Кристина Кулунџић-3. место

 

ГИМНАСТИКА

Екипно-3. место

Чланови екипе: Андреа Стефановић, Софија Чпајак, Маша Кужелка, Дуња Валдевит 

ПЛИВАЊЕ

Душан Цвијетиновић-2. место

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

СРПСКИ ЈЕЗИК

5. разред

Јана Јелић-1. место

Јелена Цветковић-1. место

Ива Торић-3. место

6. разред

Немања Ђурђев-2. место

Сара Ивановић-2. место

Урош Димитријевић-2. место

Анђела Пешић-3. место

Василије Пејчиновић-3. место

Милена Босанкић-3. место

7. разред

Страхиња Павишић-2. место

Мила Крстајић-2. место

Ива Бакрачлић-2. место

8. разред

Михајло Радивојша-1. место, пласман на Републичко такмичење

Александар Савић-1. место, пласман на Републичко такмичење

Ђорђе Карановић-1. место, пласман на Републичко такмичење

Анђела Миланковић-2. место

Теодора Христов-2. место

 

ХЕМИЈА

7. разред

Андреа Поњавић-1. место

Исидора Васојевић-1. место

Ива Бакрачлић-2. место

Љубица Чпајак-2. место

Владимир Јоцић-3. место

8. разред

Анђела Миланковић-1. место, пласман на Републичко такмичење

Милица Бирманац-1. место

 

БИОЛОГИЈА

5. разред

Ива Торић-1. место

Невена Спајић-2. место

Наталија Стојчић-3. место

6. разред

Сара Ивановић-1. место

Нина Стојанић-1. место

Анђела Пешић-2. место

Ђорђе Николић-2. место

Душан Николић-2. место

Вук Лазовић-2. место

Реља Кукић-3. место

7. разред

Ивана Јовановић-1. место, пласман на Републичко

Ива Спасојевић-1. место, пласман на Републичко

Теодора Јовановац-1. место, пласман на Републичко

Лана Ђоровић-1. место, пласман на Републичко

Ирина Миливојевић-2. место, пласман на Републичко

Михаило Мацић-3. место, пласман на Републичко

Мила Крстајић-3. место, пласман на Републичко

8. разред

Анђела Миланковић-2. место, пласман на Републичко

Мина Немет-3. место, пласман на Републичко

Александар Марковић-3. место, пласман на Републичко

Лука Јовановић-3. место, пласман на Републичко

Стефан Дабовић-3. место

Ненад Јевтић-3. место

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

7. разред

Михаило Мацић-2. место, пласман на Републичко такмичење

Ања Димитријевић-2. место

Ива Спасојевић-2. место

8. разред

Исидора Гајић-2. место

 

МАТЕМАТИКА

5. разред

Јован Траиловић-1. награда

6. разред

Јован Милићев-1. награда, пласман на Републичко такмичење

Реља Кукић-2. награда, пласман на Републичко такмичење

Душан Николић-похвала

 

ЗЛАТНА СИРЕНА 

8. разред

Јована Младеновић-1. место (жанр популарна забавна песма свих епоха)

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

8. разред

Анђела Миланковић-1. место, пласман на Републичко такмичење

Марко Жутић-2. место, пласман на Републичко такмичење 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

8. разред

Софија Драгој-2. место, пласман на Републичко такмичење

Михаило Радивојша-2. место, пласман на Републичко такмичење

Мина Немет-2. место, пласман на Републичко такмичење

Стефан Дабовић-3. место, пласман на Републичко такмичење 

ШАХ

7. разред

Ана Савић-3. место, пласман на Републичко такмичење

8. разред

Ђорђе Карановић-2. место, пласман на Републичко такмичење

Вид Кујунџић-3. место, пласман на Републичко такмичење

 

ФИЗИКА

6. разред

Сара Ивановић-1. награда, пласман на Републичко 

Јован Милићев-1. награда, пласман на Републичко

Реља Кукић-1. награда, пласман на Републичко

Душан Николић-2. награда, пласман на Републичко

Василије Пејчиновић-3. награда, пласман на Републичко

Урош Димитријевић-3. награда

Анамарија Јекић-3. награда

Немања Ђурђев-похвала

7. разред

Никола З. Ковачевић-2. награда, пласман на Републичко

Страхиња Павишић-3. награда

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА 

 

ВЕРСКА НАСТАВА

Екипа у саставу Михаило Томић, Ђорђе Карановић и Исидора Гајић-1. место

СРПСКИ ЈЕЗИК

5. разред

Јелена Цветковић-1. место

Лана Јелић-2. место

Јован Траиловић-2. место

Драгана Микић-2. место

Ива Торић-3. место

Ана Савић-3. место

6. разред

Огњен Бошковић-1. место

Катарина Бошњак-1. место

Нина Стојанић-1. место

Василије Пејчиновић-1. место

Анђела Пешић-1. место

Сара Ивановић-1. место

Немања Ђурђев-1. место

Реља Кукић-2. место

Ања Бабић-2. место

Анастасија Лутовац-2. место

Урош Димитријевић-2. место

Милена Босанкић- 3. место

7. разред

Страхиња Павишић-2. место

Мила Крстајић-2. место

Лана Ђоровић-3. место

Ивана Јовановић-3. место

Ива Бакрачлић-3. место

8. разред

Анђела Миланиковић-1. место

Теодора Христов-1. место

Ђорђе Карановић-2. место

Стефан Дабовић-2. место

Ненад Јевтић-3. место

Александар Савић-3. место 

ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

категорија млађих разреда

Маша Марковић-1. место

категорија старијих разреда

Лара Јовановић-1. место 

БИОЛОГИЈА

5. разред

Невена Савић-1. место

Ива Торић-1. место

Наталија Стојчић-2. место

Вук Башић-2. место

Тарик Гановић-2. место

Анастасија Басић-2. место

Калина Пејчиновић-3. место

6. разред

Анђела Пешић-1. место

Вук Лазовић-1. место

Нина Стојанић-1. место

Сара Ивановић-1. место

Реља Кукић-1. место

Ђорђе Николић-2. место

Душан Николић-2. место

7. разред

Ива Спасојевић-1. место

Михаило Мацић-1. место

Мила Крстајић-1. место

Теодора Јовановац-1. место

Ирина Миливојевић-1. место

Ивана Јовановић-1. место

Ивана Јовановић-1. место

8. разред

Мина Немет-1. место

Стефан Дабовић-1. место

Ненад Јевтић-2. место

Александар М. Александар-2. место

Анђела Миланковић-2. место

Милан Гаврић-2. место

Лука Јовановић-3. место

ИСТОРИЈА

6. разред

Немања Ђурђев-2. место

Анђела Пешић-2. место

Сара Ивановић-2. место

7. разред

Лазар Ђокић-2. место

8. разред

Ненад Јевтић-1. место

Исидора Гајић-2. место

Ђорђе Карановић-3. место 

ШАХ

7. разред

Ана Савић-1. место

8. разред

Ђорђе Карановић-1. место

Вид Кујунџић-3. место

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

7. разред

Михаило Мацић-1. место

Ива Спасојевић-2. место

Ања Димитријевић-2. место

Василије Милетић-2. место

Мила Крстајић-3. место

8. разред

Софија Еплер-3. место 

ГЕОГРАФИЈА

7. разред

Михаило Врањеш-1. место

Павле Костић-2. место

Лазар Ђокић-2. место

Кристина Урошевић-2. место

Анђела Милосављевић-3. место

Ива Бакрачлић-3. место

Душан Штрбац-3. место

8. разред

Лука Јовановић-2. место

Вид Кујунџић-2. место

Војин Симовић-2. место

Катарина Кубуровић-3. место

Александар Марковић-3. место 

МАТЕМАТИКА

3. разред

Мија Зелић-1. награда

Петар Прњајић-1. награда

Алекса Костић-3. награда

Маша Кужелка-3. награда

Невена Ђорђевић-3. награда

Исидора Мусић-похвала

Катарина Вучетић-похвала

Милица Пурић-похвала

4. разред

Андреј Кирћански-1. награда

Марко Катић-2. награда

Маша Кукрић-3. награда

Ђорђе Мацић-3. награда

Никола Милошевић-похвала

Данило Васојевић-похвала

5. разред

Јован Траиловић-1. награда

Кристина Кујунџић-2. награда 

Димитрије Мићовић-2. награда

Ђорђе Грбић-2. награда

Александар Мутић-3. награда

Вук Башић-3. награда

6. разред

Немања Ђурђев-1. награда

Душан Николић-1. награда

Јован Милићев-1. награда

Ђорђе Николић-3. награда

Реља Кукић-3. награда

Василије Пејчиновић-3. награда

Урош Димитријевић-3. награда

Анамарија Јекић-похвала

Сара Ивановић-похвала

Вук Лазовић-похвала

7. разред

Страхиња Павишић-1. награда                                                        

Никола Ковачевић-2. награда     

Дуња Ескић-2. награда                                                    

Исидора Васојевић-2. награда                               

Андреа Поњавић-3. награда                                   

Василије Дабић-3. награда                         

Бојан Спасић-3. награда                                                      

Љубица Чпајак-похвала                                                   

Владимир Јоцић-похвала                                     

Ивана Јовановић-похвала                                

8. разред

Анђела Миланковић-2. награда                              

Душан Јовановић-2. награда                                                        

Кристина Бугарчић-3. награда                                                    

Ђорђе Карановић-похвала                                                             

Димитрије Јакшић-похвала

Реља Петковић-похвала

Милан Гаврић-похвала

Марко Жутић-похвала

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

8. разред

Анђела Миланковић-2. место

Ивона Поповић-3. место

Софија Драгој-3. место

Катарина Кубуровић-3. место

Нина Јовичић-3. место

Марко Жутић-3. место

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

8. разред

Софија Драгој-1. место

Миња Немет-2. место

Стефан Дабовић-2. место

Михаило Радивојша-2. место

ХЕМИЈА

7. разред

Љубица Чпајак-1. место

Владимир Јоцић-1. место

Исидора Васојевић-2. место

Ива Бакрачлић-2. место

Андреа Поњавић-2. место

Лара Стевановић-3. место

Михаило Мацић-3. место

Уна Мутапчић-похвала

Уна Томашевић-похвала

Ања Димитријевић-похвала

8. разред

Анђела Миланковић-2. место

Милица Бирманац-2. место

Исидора Гајић-3. место

Нина Јовичић похвала

Стефан Дабовић-похвала

Милица Булатовић-похвала

Душан Јовановић-похвала

ФИЗИКА

6. разред

Сара Ивановић-1. награда

Јован Милићев-1. награда

Реља Кукић-1. награда

Душан Николић-1. награда

Урош Димитријевић-1. награда

Анамарија Јекић-2. награда

Немања Ђурђев-2. награда

Василије Пејчиновић-2. награда

Милена Босанкић-похвала

Јован Томић-похвала

7. разред

Никола З. Ковачевић-2. награда

Страхиња Павишић-3. награда

Елена Вучинић-3. награда

Матеја Мићевић-похвала

Никола М. Ковачевић-похвала

8. разред

Реља Петковић-похвала

ЗЛАТНА СИРЕНА 

5. разред

Александра Николић-1. место (жанр староградска песма)

7. разред

Марија Дојковић-1. место (жанр староградска песма)

8. разред

Јована Младеновић-1. место, пласман на Градско такмичење (жанр популарна забавна песма свих епоха)

Лара Јовановић-1. место (жанр народна домаћа) 

ГИМНАСТИКА 

Међуокружно такмичење 1-4. разред

Екипно-1. место

Чланови екипе: Андреа Стефановић, Софија Чпајак, Маша Кужелка, Дуња Валдевит 

Појединачно

Маша Кужелка-2. место

Дуња Валдевит-3. место

Градско такмичење

1-4. разред - 1. место

Чланови екипе: Андреа Стефановић, Дуња Валдевит, Софија Чпајак, Маша Кужелка, Дуња Јокић

7-8. разред - 3. место

Чланови екипе: Ивона Поповић, Тина Половина, Ања Половина, Маша Ђорђевић, Анита Ђуровић 

РУКОМЕТ

Општинско такмичење

5. и 6. разред - дечаци: 1. место.

Чланови екипе: Душан Николић, Алекса Стоиљковић, Јован Милићев, Стефан Гаковић, Александар Тришић, Александар Новаковић, Лазар Шеварлић, Александар Томанић, Бошко Кривокућа, Филип Валковић, Душан Поповић, Милош Комарчевић. 

7. и 8. разред - дечаци: 2. место.

Чланови екипе: Јовић Душан, Делић Никола, Травица Марко, Димитријевић Марко, Јочић Алекса, Васиљевић Јован, Миловановић Милош, Ваљаревић Иван, Бугарчић Павле, Прица Милош, Савић Дарко, Пузовић Лука и Дабовић Стефан. 

5. и 6. разред - девојчице: 3. место 

ОДБОЈКА

Општинско такмичење

5. и 6. разред-дечаци: 3. место.

Чланови екипе: Душан Николић, Алекса Стоиљковић, Јован Милићев, Стефан Гаковић, Бошко Кривокућа, Урош Кужелка, Милош Ћировић, Александар Тришић, Лука Радмиловић, Урош Димитријевић, Милан Живковић. 

Чланови екипе: 7. и 8. разред - дечаци: 2. место.

Чланови екипе: Матовић Душан, Зубац Недељко, Крстић Јован, Лилић Немања, Милојковић Лука, Пурић Ђорђе, Дабовић Стефан, Станић Новак, Јекић Лука, Стојановић Лазар, Ваљаревић Иван, Бугарчић Павле и Прица Милош.  

7. и 8. разред - девојчице: 2. место 

КОШАРКА

Општинско такмичење

5. и 6. разред-дечаци: 1. место

Чланови екипе: Душан Николић, Алекса Стоиљковић, Јован Милићев, Стефан Гаковић, Урош Кужелка, Милош Ћировић, Александар Пантелић, Филип Ненадић, Лазар Петровић, Урош Димитријевић, Милан Живковић. 

ПЛИВАЊЕ

Републичко такмичење

Душан Цвијетиновић 2. место 

Градско такмичење

Душан Цвијетиновић 1. место 

Стеван Николић 2. место 

Коча Ераковић 3. место 

Никола Ковачевић 3. место 

Филип Поповић 3. место 

ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО

3. разред

Софија Орловић 1. место

Никола Павловић 1. место

Саша Угљешић 2. место

Петра Тешановић 3. место

  

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРСИ

"Дани пријатељства"

Марија Стојановић 3/3  1. место

"У памћење су ушли из поезије" - конкурс за Дан школе

Немања Ђурђев 6/5 и Вишња Божовић 6/6

ЛИКОВНИ КОНКУРСИ

"Сунчана јесен живота"

Дуња Драгићевић 5/4 - 3. место

"Ватрогасац у акцији"

Андреј Ковачић 6/2 - 1. место


Бројач посета

1045342

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31