Главни мени

РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Исидора Гајић - 2. место

 

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

БИОЛОГИЈА

5. разред:

Душан Николић 1. место

Сара Ивановић 1. место

Реља Кукић 2. место

6. разред:

Ива Спасојевић 1. место

Михаило Мацић 2. место

Теодора Јовановац 2. место

Ивана Јовановић 2. место

Мила Крстајић 3. место

7. разред:

Анђела Миланковић 1. место, пласман на Републичко такмичење

Лука Јовановић 1. место, пласман на Републичко такмичење

Јована Младеновић 1. место, пласман на Републичко такмичење

Мина Немет 1. место, пласман на Републичко такмичење

Ненад Јевтић 1. место, пласман на Републичко такмичење

Луна Миленковић 2. место

Јована Настић 3. место

8. разред:

Софија Царевић 1. место, пласман на Републичко такмичење

Марко Миловановић 2. место, пласман на Републичко такмичење

Доротеја Вујадин 3. место

Катарина Бацковић 3. место

ИСТОРИЈА

5. разред:

Сара Ивановић 2. место

7. разред:

Исидора Гајић 3. место, пласман на Републичко такмичење

ФИЗИКА

6. разред:

Страхиња Павишић 2. место, пласман на Републичко такмичење

Андреа Поњавић 3. место

Никола Ковачевић 3. место

7. разред:

Реља Петковић 3. место

ХЕМИЈА

7. разред:

Исидора Гајић 3. место

Милица Булатовић 3. место

СРПСКИ ЈЕЗИК

5. разред:

Урош Димитријевић 1. место

Немања Ђурђев 1. место

Сара Ивановић 1. место

Огњен Бошковић 2. место

Реља Кукић 2. место

Милена Босанкић 2. место

Анастасија Лутовац 2. место

6. разред:

Јелена Радованов 2. место

Дуња Ескић 2. место

Лана Ђоровић 3. место

7. разред:

Михајло Радивојша 1. место, пласман на Републичко такмичење

Ђорђе Карановић 2. место

8. разред:

Маша Филиповић 2. место, пласман на Републичко такмичење

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

7. разред:

Исидора Гајић 2. место, пласман на Републичко такмичење

Ива Вељовић 3. место

Софија Еплер 3. место

МАТЕМАТИКА

4. разред:

Јован Траиловић 1. место

Ђорђе Грбић 1. место

5. разред:

Душан Николић 1. место

Јован Милићев 1. место

Сара Ивановић 3. место

Немања Ђурђев похвала

Анамарија Јекић похвала

Василије Пејчиновић похвала

Реља Кукић похвала

6. разред:

Никола Ковачевић похвала

Андреа Поњавић похвала

7. разред:

Анђела Миланковић 2. место

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК:

8. разред:

Милица Јеличић 1. место

Лазар Кукољ 1. место

Маша Филиповић 2. место

Сара Поповић 2. место

Маријана Џодић 2. место

 

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК:

8. разред:

Доротеја Вујадин 2. место

Јелена Митровић 3. место

Марко Миловановић 3. место 

 

ГЕОГРАФИЈА

7. разред:

Катарина Кубуровић 2. место

Војин Симовић 2. место

Ана Милосављевић 3. место

Марија Макојевић 3. место

8. разред:

Доротеја Вујадин 2. место

Теодора Миловановић 2. место

Милош Гавриловић 2. место

 

ЗЛАТНА СИРЕНА

Категорија 1. и 2. разред:

Вељко Станковић 1. место

Категорија 3. и 4. разред:

Александра Николић 2. место

Категорија 5. и 6. разред:

Марија Дојковић 2. место

Елена Кузмановић 3. место

Категорија 7. и 8. разред:

Јована Бешовић 3. место

Лара Јовановић 2. место

Петар Кузмановић 2. место

Јована Младеновић 1. место  

 

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

СРПСКИ ЈЕЗИК

5.разред:

Реља Кукић 2. место

Сара Ивановић 2. место

Анастасија Лутовац 2. место

Урош Димитријевић 2. место

Милена Босанкић 2. место

Огњен Бошковић 2. место

Немања Ђурђев 3. место

6. разред:

Мила Крстајић 2. место

Ивана Јовановић 3. место

Јелена Радованов 3. место

Дуња Ескић 3. место

Лана Ђоровић 3. место

7.разред:

Ђорђе Карановић 2. место

Према броју освојених диплома ученици наше школе заузели су 1. место на Општини. 

ИНФОРМАТИКА 

8. разред:

Лазар Кукољ 1. место

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

5. разред:

Андреј Гргур 2. место дисциплина-ракетно моделарство

8. разред:

Лили Миленковић 1. место  дисциплина-ауто моделарство

Павле Обрадовић 2. место  дисциплина-примена електромагнета

Урош Ђукић 2. место  дисциплина-бродо моделарство

ГЕОГРАФИЈА

Општинско такмичење одржано је у ОШ "Ђорђе Крстић".

7. разред:

Ана Милосављевић 1. место

Катарина Кубуровић 2. место

Војин Симовић 2. место

Марија Макојевић 2. место

8. разред:

Ања Лујић 2. место

Милош Гавриловић 2. место

Доротеја Вујадин 2. место

Теодора Миловановић 2. место

БИОЛОГИЈА

Општинско такмичење одржано је 5.3.2017. у ОШ "Бановић Страхиња". 

5. разред:

1. Душан Николић           I место    

2. Реља Кукић                 I место   

3. Сара Ивановић            I место  

4. Немања Ђурђев          II место

5. Анастасија Лутовац    II место 

6. Александар Пантелић  II место 

7. Анђела Пешић            III место 

6. разред

1. Ивана Јовановић       I место 

2. Михаило Мацић        I место   

3. Теодора Јовановац    I место  

4. Ива Спасојевић        I место   

5. Мила Крстајић         I место 

6. Лана Ђоровић         II место  

7. Мирослав Бижић     II место 

7. разред

1. Мина Немет             I место    

2. Анђела Миланковић  I место    

3. Јована Младеновић  II место  

4. Лука Јовановић       II место  

5. Јована Настић         II место 

6. Луна Миленковић    II место  

7. Ненад Јевтић          II место  

8. разред

1. Софија Царевић       I место  

2. Катарина Бацковић  II место  

3. Доротеја Вујадин     II место  

4. Марко Миловановић III место   

5. Милош Гавриловић  III место 

 Према броју освојених диплома ученици наше школе заузели су 1. место на општини. 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Општинско такмичење одржано је у ОШ "Филип Кљајић Фића".

7. разред:

Исидора Гајић 3. место

Софија Еплер 3. место

ИСТОРИЈА

5. разред:

Сара Ивановић-3. место

7. разред:

Исидора Гајић-3. место

8. разред:

Ива Вељовић-3. место

Немања Васић-3. место

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

8. разред:

 Доротеја Вујадин-3. место

Ива Вељовић-3. место

Јелена Митровић-3. место

Марко Миловановић-3. место

Маша Љекочевић-3. место 

Према броју освојених диплома ученици наше школе заузели су 2. место на општини. 

ФИЗИКА

6. разред:

Страхиња Павишић-2. награда

Никола Ковачевић-2. награда

Владимир Јоцић-2. награда

Елена Вучинић-2. награда

Андреа Поњавић-2. награда

Исидора Васојевић-3. награда

Михајло Мацић-3. награда

Бојан Спасић-3. награда

Катарина Цојић-похвала

Ива Бакрачлић-похвала

Наталија Томић-похвала

7. разред:

Реља Петковић-2. награда

Кристина Бугарчић-3. награда

Марко Жутић-3. награда

8. разред:

Немања Васић-похвала

Према броју освојених диплома ученици наше школе заузели су 3. место на општини.  

МАТЕМАТИКА

3. разред:

Андреј Кирћански-1. награда

Никола Милошевић-1. награда

Мина Ђорђевић-3. награда

Јована Бугарчић-3. награда

Марко Катић-похвала

Љубица Околишанов-похвала

Урош Иконић-похвала

Павле Поповић-похвала

4. разред:

Јован Траиловић-1. награда

Вук Башић-1. награда

Ђорђе Грбић-2. награда

Димитрије Мићовић-3. награда

Ленка Петковић-похвала

Лука Војводић-похвала

5. разред:

Душан Николић-1. награда

Немања Ђурђев-2. награда

Анамарија Јекић-3. натрада

Сара Ивановић-3. награда

Василије Пејчиновић-3. награда

Реља Кукић-3. награда

Јован Милићев-3. награда

Ђорђе Николић-3. награда

Вук Лазовић-3. награда

Јован Томић-похвала

Петар Божовић-похвала

6. разред:

Никола Ковачевић-2. награда

Страхиња Павишић-2. награда

Бојан Спасић-3. награда

Андреа Поњавић-3. награда

Владимир Јоцић-3. награда

Василије Дабић-похвала

Дуња Ескић-похвала

Ивана Јовановић-похвла

7. разред:

Реља Петковић-1. награда

Анђела Миланковић-1. награда

Кристина Бугарчић-2. награда

Марко Жутић-3. награда

Милан Гаврић-3. награда

Вук Лазовић-3. награда

8.разред:

Маша Филиповић-похвала

Према броју освојених диплома ученици наше школе освојили су 2. место на општини. 

ХЕМИЈА

Исидора Гајић 2. место

Нина Јовичић 3. место

Милица Булатовић 3. место

Андреј Андрић 3. место

Душан Јовановић 3. место

Теодора Христов 3. место

ШАХ

Ана Савић-1.место

Вид Кујунџић-1. место

Ђорђе Карановић-2. место

КОШАРКА 

На Општинском првенству екипа наше школе освојила је 1. место.

Екипу су чинили ученици 5. и 6. разреда: Марко Травица, Богдан Прица, Василије Дабић, Милош Цветковић, Страхиња Бановић, Матија Мићевић, Вук Булајић, Страхиња Бабић, Стефан Гаковић, Марко Јочић. 

Екипа девојчица 5. и 6. разреда заузела је 3. место.

ОДБОЈКА

На Општинском првенству екипа наше школе освојила је 2. место.

Екипу су чинили ученици 5. и 6. разреда: Марко Травица, Милош Прица, Матеја Мићевић, Дарко Савић, Лазар Стојановић, Лука Краљевски, Павле Бугарчић, Сали Мартинај, Иван Ваљаревић и Лука Филиповић. 

МАЛИ ФУДБАЛ

На Општинском првенству екипа наше школе освојила је 3. место.

Екипу су чинили ученици 7. и 8. разреда.

Екипа девојчица је, такође, заузела 3. место.

СТОНИ ТЕНИС

Катарина Бањац-1. место на граду и 3. место на Републичком такмичењу.

ПЛИВАЊЕ

На Градском такмичењу ученик Коча Ераковић 5/5 освојио је прво место, а на Републичком треће место. 

ПЛЕС

На Светском првенству у плесу Ивона Поповић освојила је 1. место.

ЛИКОВНИ КОНКУРСИ

На Општинском такмичењу за најбољу дечју карикатуру "Мали Пјер" Анђела Ристовић 7/2 и Александар Дошеновић 7/6 освојили су прво место, а Вишња Божовић 5/6 друго место.

На конкурсу "Сунчана јесен живота" Милица Мијатовић 5/7освојила је треће место.

На конкурсу "Ватрогасац" Анђела Димић освојила је прво место на општини. 

На конкурсу "Крв живот значи" Вишња Божовић 5/6 освојила је треће место

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРСИ

На Општинском такмичењу "Песнички сусрети деце и младих Чукарице" Ема Димитријевић 1/6 у категорији млађих разреда и Наталија Томић 6/7 у категорији старијих разреда освојиле су прво место.  

 

НАЈРАСПЕВАНИЈА ОДЕЉЕЊСКА ЗАЈЕДНИЦА

Одељење 4/4 - 2. место на Општини

 

Бројач посета

890154

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31