Бесплатна представа за ученике другог разреда „Становање баш је лако када те учи Херој Станко“ 14. 11. 2017

У организацији и реализацији ЈП „Градско стамбено“ ученици другог разреда и учитељи наше школе су били гости у Пионирском граду и присуствовали су  дечијем анимираном едукативном програму под називом „Становање баш је лако када те учи Херој Станко“ .

predstava1 predstava  poz predstava

Дечији анимирани информативни програм намењен је упознавању ученика о делатностима ЈП „Градско стамбено“ које се бави одржавањем стамбених зграда. Јунаци ове представе на занимљив и деци прихватљив начин објашњавају правила безбедног понашања у разним ситуацијама које их могу задесити у њиховим стамбеним зградама, као што су: квар лифта, пуцање водоводне или канализационе цеви, одржавање фасаде, одржавање хигијене и друге ситуације из домена пословања предузећа.

Циљ поменуте едукативне представе је да се деца упознају са правилима лепог понашања у згради, развијању добрих комшијских односа, свести о хигијени и лепој околини, али и о штетном утицају неадекватног одржавња и понашања. На овај начин их подстичемо да од најранијег узрста стичу навике, које су неопходане за развој стамбеног бонтона будућих генерација.

Захваљујемо се ЈП "Градско стамбено"за превоз ученика, бесплатну едукативну представу и поклоне које су ученици добили.